BRC

BRC Gaz Ekipmanları, merkezi İtalya'nın Cherasco (CN) şehrinde kurulan M.T.M. Srl şirketinin bir markasıdır. Otogaz sektöründe Dünya liderleri arasında yer alan şirket uzun yıllardır CNG/LPG bileşenleri ve sistemleri üretmektedir.

BRC'yi Tanıyalım

BRC'nin yerel üretimine ve perakende satışına ilk kez 1960'lı yılların sonlarında başlandı. Şirketin kurucusu Romano Bogetti 70’li yıllarda LPG Sistemleri’nin önemli bileşenleri arasında yer alan multivalve üretimine de başlamaya karar verdi.

1977 yılında Cherasco'da küçük bir atölye olan M.T.M'in sahipleri Mariano ve Pier Antonio Costamagna Kardeşler ile imzalanan anlaşma ile BRC markası resmen doğmuş oldu. Diğer bileşenlerin üretimi ile pazar payları büyüdü. 80’li yıllarda LPG ve CNG bileşenleri tam kapasite üretilmeye başlandı. 1991 yılında ilk kez karbürasyon kontrollü elektronik sistem üretimine geçildi. 1992 yılında Costammagna Kardeşler BRC’yi tamamen satın alarak “BRC Gaz Ekipmanları”nı kurmuş oldular.

1996 yılında ilk kez İtalyan enjeksiyonlu LPG/CNG sistemi üretimine başlandı. 2001 yılında MTE’nin satın alınması ile şirket kurumsal bir yapıya dönüştü. 2009 yılında Güney Amerika'da ki pazar payını arttırmak ve varlığını daha da güçlendirmek için Arjantin firması Tomasetto Achille'yi bünyesine katar. 2011 yılında ise Hollanda markası GFI'yi bünyesine katarak Cherasco'da üretimine başlar. Günümüzde 70 ayrı ülkede 1500 çalışanı ile temsil edilen BRC, 11 farklı üretim alanında ki 50.000 m2 kapalı alanı ile Dünya’nın en büyük LPG ve CNG kit üretim markası olma özelliğini elinde bulundurur.

Dünyanın en büyük otomobil şirketleri olan Chevrolet, Citroen, Ford, Great Wall, Honda, Kia, Mitsubishi, Peugeot, Piaggio, Subaru, Suzuki ve Volvo sıfır araçlarda fabrikasyon montajlarda BRC’yi tercih etmektedir.

BRC Gaz Ekipmanları ile aracınızın performansından ödün vermeden hem tasarruf eder, hem de çevreyi korursunuz.

Özsoy LPG, enjeksiyonlu ve Direkt Enjeksiyon teknolojisine sahip tüm araçlara BRC Otogaz Sistemleri'nin montajını yapmaktadır. Sistemlere ait ayar, bakım ve onarım hizmetleri de son teknoloji ekipmanlarla donatılmış uzman kadromuz tarafından tam teşekkülü verilmektedir.

LPG KİTLERİ

Otogaz Market

Türkiye'nin ilk otogaz marketi! Online LPG Yedek Parça Satış Mağazası.

LPG ECU Tamiri

Arızalı LPG ECU'larına tam fonksiyon testi uyguluyor ve fabrikadan çıktığı değerlerde müşteriye sunuyoruz

Fiyat Listesi

LPG kitleri montaj fiyatlarını ve kampanyalarımızı güncel fiyat listemizden takip edebilirsiniz.
Copyright © 2012 ozsoylpg.com