KME

KME LPG sistemi Polonya patentli bir üründür. KME markası Polonya'da Varşova'ya 150 km uzaklıkta bulunan Lodz kentinde bulunmaktadır. Elektronik tasarım konusunda çok başarılı bir firmadır.

KME kendi sistemini geliştirmiş olup Avrupa'nın otogaz sektöründe en prestijli ödüllerinden birisi olan AVRUPA KRİSTAL MEŞE YAPRAĞI ÖDÜLÜ ile en iyi ve en çevreci otogaz sistemi ödülünü almıştır. Bu ödülle KME sisteminin en çevreci otogaz sistemi olduğu teyid edilmiştir.

Firmanın Genel Müdürü Mr.Tadeusz Jastrzebski aynı zamanda Polonya Otogaz Federasyonu başkanıdır.

Bu her iki markanın ürünleri Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu (UNECE)'nin belirtmiş olduğu 67 no'lu standartlara göre, Avrupa'nın önde gelen laboratuarlarında en zor testlerden başarı ile geçmiş olup, akabinde Kalite Uygunluk Sertifikaları ile belgelendirilmişlerdir.

Tüm AKME ürünleri uluslar arası ürün kalite sertifikasına (ECR 67-01) sahiptir. Otomobil sahipleri KME ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

KME brand in Poland, to Warsaw, 150 km away, the city is located in Lodz. Is a very successful company in electronics design. KME has developed its own system and Europe's most prestigious awards in the LPG industry is one of the best EUROPEAN CRYSTAL OAK LEAF AWARD was awarded to the most environmentally friendly LPG systems.

Our company realizes the installation of LPG system in İzmir KME.

Kme LPG Dönüşüm Sistemlerine Servisimizde Lpg Ayar, Bakım, Onarım hizmeti vermekteyiz.

Otogaz Market

Türkiye'nin ilk otogaz marketi! Online LPG Yedek Parça Satış Mağazası.

LPG ECU Tamiri

Arızalı LPG ECU'larına tam fonksiyon testi uyguluyor ve fabrikadan çıktığı değerlerde müşteriye sunuyoruz

Fiyat Listesi

LPG kitleri montaj fiyatlarını ve kampanyalarımızı güncel fiyat listemizden takip edebilirsiniz.
Copyright © 2012 ozsoylpg.com