Lovato

Lovato

Lovato, 1958 yılında yenilikçi ruha sahip Ottorino Lovato tarafından Vicenza'da kuruldu ve günümüze kadar geliştirildi.

1962 yılında günümüzde halen yaygın olarak kullanılan ilk LPG şamandırası (multivalve) üretildi. 1975 yılında Vicenza'da ikinci ofisini açarak başarısını sürdürdü. 1980 yılında ise ilk evrensel RG80 regülatörünü üretti. Ottorino'nun ölümünden sonra oğlu Riccardo, Luigi ve kızı Rosanna bayrağı teslim alarak bu kültürel mirası günümüze kadar sürdürdü.

1998 yılında ilk enjeksiyon sistemi üretildi ve ISO 9001 kalite belgesi alındı. 2001 yılında Padova Üniversitesi ile birlikte çalışılmaya başlandı. 2004 yılında Çin ve Hindistan'da, 2005 yılında ise Brezilya'da şubeler açılarak Sıralı Enjeksiyon Sistemleri'nin üretimine başlandı.

2007 yılında şirket adını "Lovato Gas" olarak değiştirdi ve pazar talebine ve teknolojik zorluklara sürekli cevap verebilen çok esnek bir şirket haline geldi. İlk Sıralı Enjeksiyon Sistemi Easy Fast tasarlanarak üretildi. Pnömatik parçaların tamamı Lovato'da üretildi.

2008 yılında ISO/TS 16949 sertifiasını aldı ve Lovato Gas, Landi Renzo Grubu'na katılarak daha da büyüdü. Bugün şirket 110 kişiye sağladığı istihdam ile cirosunun %90'ını ihracattan elde etmektedir. Dünya çapında bir marka olan Lovato'nun ülkemizde de 250'yi aşkın yetkili servis ağı bulunmaktadır.

2012 yılında ilk Direkt Enjeksiyon sistemini üreten Lovato Gas, 2013 yılında OHSAS 18001 sertifikasını aldı. 2014 yılında ise ticari araçlar için Dual Fast sistemini tasarladı ve üretti. 2016 yılında ise Hindistan'da bir üretim hattını başlattı.

Lovato Gas, sürekli gelişen araç motorları ve yeni çevre kanunlarının getirdiği zorlukların üstesinden geldiği için hem LPG hem de CNG gazlı taşıtların dönüşümüne yönelik komple bir sistem ve bileşenler serisi sunabiliyor. Egzoz emisyon değerleri ile ilgili kitlerini sürekli geliştiriyor.

Dünyada Lovato Gas sistemleri ile donatılmış 5 milyondan fazla araç bulunmaktadır. Bu Lovato'nun ne kadar güvenilir ve tercih edilen bir marka olduğunun canlı kanıtıdır.

LPG KİTLERİ

Otogaz Market

Türkiye'nin ilk otogaz marketi! Online LPG Yedek Parça Satış Mağazası.

LPG ECU Tamiri

Arızalı LPG ECU'larına tam fonksiyon testi uyguluyor ve fabrikadan çıktığı değerlerde müşteriye sunuyoruz

Fiyat Listesi

LPG kitleri montaj fiyatlarını ve kampanyalarımızı güncel fiyat listemizden takip edebilirsiniz.
Copyright © 2012 ozsoylpg.com