BLOG

AKL İzmir Otogaz Servisi

28.06.2020 | 1362 kez okundu AKL İzmir Otogaz Servisi

Özsoy LPG Sistemleri; Otogaz Sistemleri izmir Yetkili Servisidir. Karabağlar sanayı sitesinde bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; Aracınız için En Uyumlu LPG Dönüşüm Marka ve Kit Tercihi için Bizlere ulaşabilirsiniz.En uygun FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

AKL Otogaz Dönüşüm Sistemleri ATİKER tarafından üretilen yeni bir LPG otogaz markasıdır. Sistemdeki ECU ve enjektörler İtalya'dan ithal edilmektedir..
 
Sistemin en önemli parçalarının ithal ve kaliteli olmasından dolayı, montaj sonrası herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Bu nedenle yerli rakiplerine göre çok daha iyi kalite ve performansa sahiptir.
 
AKL Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin 3-4-5-6 ve 8 silindirli araçlara montaj kitleri bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye genelinde yaygın servis ağına sahiptir.
 
AKL LPG Sistemleri'nin OBDII özellikli kitleri mevcuttur. OBDII kitlerinin kullanıldığı montajlarda, sistemden alınan verim artmakta ve aracın performansında hissedilir bir artış elde edilmektedir.
 
ECU yazılımı İtalyan AEB firması tarafından yapılmaktadır. Elektronik konrol ünitesi (ECU) benzin ECU su ile standart protokolleri paylaşarak aracın kalibrasyonunda anlık düzeltmeler yaparak, sürekli optimum değerleri kullanmasını sağlar.
 
Ayrıca her türlü karburatörlü ve tek nokta enjeksiyonlu araçlar içinde Wentgas Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin montaj kitleri mevcuttur.
 
ECE R 67-01 Avrupa kalite belgeli olup bu regülasyonun gerektirdiği tüm şartları karşılamaktadır.
 
OBDII Özelliğinin Sıralı Otogaz Sistemine Katkısı
OBD özellikli kitlerinin kullanıldığı montajlarda, sistemden alınan verim bir adım öteye taşınıyor. Bu sistem endirek sıralı enjeksiyon sistemi kullanan modern araçlara uygulanabiliyor.
 
Gaz sistemin kontrol ünitesi, benzin sisteminin kontrol ünitesi ile standart protokolleri kullanarak OBDII arayüzü aracılığıyla iletişim sağlayarak aracın karbürasyonunda anlık düzeltmeler yaparak, sürekli optimum değerleri kullanmasını sağlıyor.
 
 
Sizin için Çözüm; FULL Destek LPG Servisi!
 
AKL LPG Montajı, AKL Filtre Bakımı, AKL Afr Ayarı, AKL Enjektör, AKL Regülatör, AKL ECU,AKL  Map Sensörü AKL Arıza Tespiti-Tamiri ve değişimi, LPG Hortum, Tank ve ekipman değişimi gibi hizmetleri Yetkili Servisimiz tarafından en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Kaliteli işçilik, uygun fiyat ve ödeme koşullarımızdan sizde yararlanın!
Copyright © 2012 ozsoylpg.com