BLOG

Lovato İzmir Otogaz Servisi

28.06.2020 | 2191 kez okundu Lovato İzmir Otogaz Servisi

Özsoy LPG Sistemleri; Otogaz Sistemleri izmir Yetkili Servisidir. Karabağlar sanayı sitesinde bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; Aracınız için En Uyumlu LPG Dönüşüm Marka ve Kit Tercihi için Bizlere ulaşabilirsiniz.En uygun FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

 
Lovato, 1958 yılında yenilikçi ruha sahip Ottorino Lovato tarafından Vicenza'da kuruldu ve günümüze kadar geliştirildi.
 
Lovato Gas, sürekli gelişen araç motorları ve yeni çevre kanunlarının getirdiği zorlukların üstesinden geldiği için hem LPG hem de CNG gazlı taşıtların dönüşümüne yönelik komple bir sistem ve bileşenler serisi sunabiliyor. Egzoz emisyon değerleri ile ilgili kitlerini sürekli geliştiriyor.
 
Dünyada Lovato Gas sistemleri ile donatılmış 5 milyondan fazla araç bulunmaktadır. Bu Lovato'nun ne kadar güvenilir ve tercih edilen bir marka olduğunun canlı kanıtıdır.
 
Sizin için Çözüm; FULL Destek LPG Servisi!
 
LPG Montajı, Periyodik Filtre Bakımı, Afr Ayarı, Enjektör, Regülatör, ECU, Map Sensörü Arıza Tespiti-Tamiri ve değişimi, LPG Hortum, Tank ve ekipman değişimi gibi hizmetleri Yetkili Servisimiz tarafından en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Kaliteli işçilik, uygun fiyat ve ödeme koşullarımızdan sizde yararlanın!
 
Copyright © 2012 ozsoylpg.com