BLOG

KME İzmir Otogaz Servisi

28.06.2020 | 1721 kez okundu KME İzmir Otogaz Servisi

Özsoy LPG Sistemleri; Otogaz Sistemleri izmir Yetkili Servisidir. Karabağlar sanayı sitesinde bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; Aracınız için En Uyumlu LPG Dönüşüm Marka ve Kit Tercihi için Bizlere ulaşabilirsiniz.En uygun FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

KME LPG sistemi Polonya patentli bir üründür. Elektronik tasarım konusunda çok başarılı bir firmadır.
 
KME kendi sistemini geliştirmiş olup Avrupa'nın otogaz sektöründe en prestijli ödüllerinden birisi olan AVRUPA KRİSTAL MEŞE YAPRAĞI ÖDÜLÜ ile en iyi ve en çevreci otogaz sistemi ödülünü almıştır. Bu ödülle KME sisteminin en çevreci otogaz sistemi olduğu teyid edilmiştir.
 
Tüm KME ürünleri uluslar arası ürün kalite sertifikasına (ECR 67-01) sahiptir. Otomobil sahipleri KME ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirler.
 
Sizin için Çözüm; FULL Destek LPG Servisi!
LPG Montajı, Periyodik Filtre Bakımı, Afr Ayarı, Enjektör, Regülatör, ECU, Map Sensörü Arıza Tespiti-Tamiri ve değişimi, LPG Hortum, Tank ve ekipman değişimi gibi hizmetleri Yetkili Servisimiz tarafından en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Kaliteli işçilik, uygun fiyat ve ödeme koşullarımızdan sizde yararlanın!
Copyright © 2012 ozsoylpg.com