BLOG

Zavoli İzmir Otogaz Servisi

28.06.2020 | 1460 kez okundu Zavoli İzmir Otogaz Servisi

Özsoy LPG Sistemleri; Otogaz Sistemleri izmir Yetkili Servisidir. Buca'da bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; Aracınız için En Uyumlu LPG Dönüşüm Marka ve Kit Tercihi için Bizlere ulaşabilirsiniz.En uygun FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

Alisei sıralı enjeksiyon sistemi, gaz enjeksiyon zamanlarını hesaplamaya ve herhangi bir motor çalışma koşullarında değerlerini en iyi şekilde kullanmaya yardımcı olan fiziksel bir model yazılım yapısına dayanmaktadır. sistem arıza giderme özelliklerini içerir ve arıza durumunda (aç-geri), otomatik olarak benzine geçer ve bileşenlerin hatasını belleğinde saklar. 2-3-4 ve 5-6-8-10 silindir motorları için iki versiyonda bulunan kontrol üniteleri mevcuttur.
 
BORA DIRECT sistemleri, Zavoli' nin en yeni ve en modern benzinli direct enjeksiyonlu motorlar için çözümünü sunmaktadır. BORA LPG ve CNG sistemleri ve kitleri "seri" (ve/veya master& en düşük) tipleridir ve en en son teknolojik açılardan geiştirilmiştir. Diğer tüm BORA sistemleri gibi gaz enjeksiyonu emme manifolduna girerken direct enjeksiyonlu motorlar için benzin enjeksiyonu ateşleme bölümünde gerçekleşir.
 
Alisei sıralı direkt enjeksiyon sistemi, gaz enjeksiyon zamanlarını hesaplamaya ve herhangi bir motor çalışma koşullarında değerlerini en iyi şekilde kullanmaya yardımcı olan fiziksel bir model yazılım yapısına dayanmaktadır. Bu hesaplamalar, gaz enjeksiyon sürelerini fiziksel olarak değiştirmek için kullanılan motor devri, gaz basıncı, gaz sıcaklığı ve su sıcaklığı bilgileri ile tamamlanmış ve daha etkili hale getirilmiştir. Regülatör üzerine monte edilen su sıcaklık probu, motorun çalıştırılmasından sonra, bunlarla birlikte motorun çalıştırılmasından ve motor devri sonrasında geçen sürenin bir fonksiyonu olan benzin/gaz akış sinyali gönderir. Ayrıca sistem arıza giderme özelliklerini içerir ve arıza durumunda (aç-geri), otomatik olarak benzine geçer ve bileşenlerin hatasını belleğinde saklar. 2-3-4 ve 5-6-8-10 silindir motorları için iki versiyonda bulunan kontrol üniteleri mevcuttur.
 
Zavoli LPG Monatjı, Zavoli Filtre Bakımı, Zavoli Afr Ayarı, Enjektör, Regülatör, ECU, Map Sensörü Zavoli Arıza Tespiti-Tamiri ve değişimi, LPG Hortum, Tank ve ekipman değişimi gibi hizmetleri Yetkili Servisimiz tarafından en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Kaliteli işçilik, uygun fiyat ve ödeme koşullarımızdan sizde yararlanın!
 
Tüm Zavoli Modelleri için Kusursuz LPG Servis hizmetleri için Bizlere ulaşabilirsiniz.
 

 

Copyright © 2012 ozsoylpg.com