BLOG

MİMGAS İzmir Otogaz Servisi

28.06.2020 | 2135 kez okundu MİMGAS İzmir Otogaz Servisi

Özsoy LPG Sistemleri; Otogaz Sistemleri izmir Yetkili Servisidir. Buca'da bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; Aracınız için En Uyumlu LPG Dönüşüm Marka ve Kit Tercihi için Bizlere ulaşabilirsiniz.En uygun FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

MİMGAS LPG Kitleri, aracınızda kusursuz bir sürüş keyfinin yanı sıra sağlamış olduğu tasarruf ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır.
 
Kolay monte edilen bir sistem olmasının yanı sıra, montajcıyı pek çok ayar kademesi içinde adım adım yönlendiren basit ve "kendi kendine öğrenen" ayar programı sayesinde, kolay kalibre edilebilen bir sistemdir.
 
Mimgas SGI sistemi piyasada bulunabilecek en modern ve teknolojik olarak en gelişmiş sistemdir.
 
Sizin için Çözüm; FULL Destek LPG Servisi!
 
LPG Montajı, Periyodik Filtre Bakımı, Afr Ayarı, Enjektör, Regülatör, ECU, Map Sensörü Arıza Tespiti-Tamiri ve değişimi, LPG Hortum, Tank ve ekipman değişimi gibi hizmetleri Yetkili Servisimiz tarafından en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Kaliteli işçilik, uygun fiyat ve ödeme koşullarımızdan sizde yararlanın!
Copyright © 2012 ozsoylpg.com